Zadzwoń do nas +48 784 702 708

POMPY CIEPŁA

 • PRZEJDŹ NA EKOLOGICZNE I WYSOKOWYDAJNE ŹRÓDŁO CIEPŁA
 • BĄDŹ ODPORNY NA ROSNĄCE CENY WĘGLA, GAZU I INNYCH PALIW 
 • SKORZYSTAJ Z DOSTĘPNYCH DOFINANSOWAŃ

WYPEŁNIJ PROSTY FORMULARZ, ODDZWONIMY DO CIEBIE Z PROSTYM ROZWIĄZANIEM

Montujemy pompy ciepła - powietrze/woda

Zajmują niewiele miejsca. Są bezobsługowe, ciche i bezpieczne. Montaż zajmuje zwykle 2-3 dni.

W zależności od możliwości technicznych i oczekiwań klienta montujemy pompy ciepła typu split i monoblok.

Posiadamy certyfikat F-gaz, oraz szereg certyfikatów autoryzujących wydawanych przez producentów urządzeń.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, 

Maksymalnie dopasowując system oparty na pompie ciepła do potrzeb. Istotne są również możliwości budynku, jego wielkość oraz charakter pomieszczeń. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na wybranie optymalnego rozwiązania, które efektywnie dostarczać będzie wymaganą ilość energii cieplnej.

Dowiedz się więcej ...

Tradycyjne formy dostarczania energii cieplnej wiążą się z wysokim kosztem wykorzystywanych paliw. Ich ceny z roku na rok wzrastają, nie mamy zatem pewności, jak przedstawiać się będą w dłuższej perspektywie czasowej. Pompa ciepła to urządzenie grzewcze zapewniające ogrzewanie pomieszczeń w budynku oraz dostęp ciepłej wody użytkowej. Niezawodność systemu pozwala na wieloletnie i bezproblemowe korzystanie z instalacji, która cechuje się wysoką wydajnością przez cały rok. Pompy ciepła pobierają energię z otoczenia, którą następnie wykorzystują do właściwego funkcjonowania. Najczęstszymi źródłami energii dla systemu tego typu są powietrze, grunt bądź wody gruntowe. Przy pomocy niewielkiej mocy elektrycznej pompa dostarcza ciepło do każdego pomieszczenia w budynku.

Pompy ciepła powinny być maksymalnie dopasowane do potrzeb i możliwości obiektu. Urządzenie zamontowane może być w domu jednorodzinnym, firmie lub instytucji użyteczności publicznej. Niezależnie od rodzaju budynku, nasi fachowcy profesjonalnie zamontują instalację. Wybierając system tego typu, otrzymujemy gwarancję energooszczędnego rozwiązania, które znacznie obniży koszty ogrzewania budynku. Pompa ciepła nie wymaga budowania komina oraz pomieszczenia przeznaczonego na magazynowanie opału. Nie musimy martwić się zakupem odpowiedniego kotła oraz opału. Pompa ciepła jest systemem łatwym w obsłudze, nie wymaga posiadania szczególnych umiejętności. Wystarczy dopasować ustawienia regulatora do potrzeb użytkowników.

Pompy ciepła są przyjazne dla środowiska naturalnego, dlatego ich wybór wspierany jest przez wiele instytucji publicznych. Promowanie ekologicznych rozwiązań przyczynia się do zwiększania świadomości społeczeństwa odnośnie wykorzystywania energii odnawialnej. Jest ona doskonałą alternatywą dla znanych nam dotychczas paliw, które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Koszt zamontowania pompy ciepła może być znacznie obniżony, ponieważ wiele podmiotów oferuje pomoc i wsparcie w formie dofinasowania.  

Montaż pompy ciepła przebiega szybko oraz sprawnie, dysponujemy bowiem niezbędnymi narzędziami oraz zespołem wyszkolonych fachowców. Niezależenie od trudności, bez problemu poradzimy sobie z każdą realizacją.

Skontaktuj się z nami

  • Siedziba Showroom
   ul. Węgierska 213a
   33-300 Nowy Sącz

   Siedziba biura projektowego
   ul. Kordiana 60/88
   30-653 Kraków
  • Email instalacje@inventim.pl
  • Telefon +48 538 362 460

   Pompa ciepła dla Twojego domu
   Ten formularz ułatwi nam dobór Pompy Ciepła. Prosimy o jego wypełnienie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na któreś z pytań, to je pomiń.
   DANE KLIENTA

   DANE BUDYNKU
   Typ Budynku
   Czy obiekt posiada garaż w bryle budynku?

   Rodzaj konstrukcji budynku
   Okna
   Izolacja dachu lub ostatniej kondygnacji
   Izolacja podłogi
   Rodzaj wentylacji

   SYSTEM GRZEWCZY
   Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej
   Ogrzewanie budynku
   Rodzaj ogrzewania oraz temperatura zasilania czynnika grzewczego
   Czy jesteś zainteresowany dofinansowaniem