Zadzwoń do nas+48 608 122 307

Pompy ciepła Kraków

System instalacji grzewczej budynku odgrywa istotną rolę, ponieważ umożliwia komfortowe i wygodne użytkowanie pomieszczeń podczas chłodniejszych miesięcy. Rodzaj ogrzewania może być zróżnicowany, a dobór właściwej instalacji uzależniony jest bezpośrednio od potrzeb budynku oraz osób go użytkujących. Pompy ciepła Kraków są rozwiązaniem energooszczędnym i tanim w eksploatacji, dlatego też coraz chętniej wybierane są jako główny system ogrzewania budynku oraz alternatywa dla znanych nam dotychczas instalacji.

image

Analiza możliwości

Przyjedziemy do Ciebie na wizję lokalną. Być może masz już pomysł i wizję swojej instalacji z pompą ciepła. Chętnie doradzimy i przeanalizujemy wspólnie techniczne aspekty.
image

Dobór instalacji

Na rynku jest wiele rozwiązań, ale przed nami nie ma tajemnic. Dobierzemy pompę i pozostałe elementy instalacji w sposób korzystny i optymalny dla Twojego domu.
image

Kosztorys realizacji

Przedstawiamy w jasny sposób koszt realizacji inwestycji. Pomożemy Ci skorzystać z dostępnych programów dofinansowań i ulg dla „eko” instalacji. Określimy warunki płatności oraz wspólnie uzgodnimy dogodny termin realizacji.
image

Montaż

Pojawiamy się punktualnie, wykonujemy naszą prace w bezpieczny sposób zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zostawiamy po sobie porządek.
image

Weryfikacja i szkolenie

Na etapie montażu jak i po jego zakończeniu weryfikujemy poprawność wykonania instalacji. Instalacja pompy ciepła jest niemal bezobsługowa, natomiast czujemy się w obowiązku powiedzieć Ci jak działa i jak w prosty sposób nią sterować.

Pompy ciepła dla domu Kraków

Tradycyjne formy dostarczania energii cieplnej wiążą się z wysokim kosztem wykorzystywanych paliw. Ich ceny z roku na rok wzrastają, nie mamy zatem pewności, jak przedstawiać się będą w dłuższej perspektywie czasowej. Pompa ciepła to urządzenie grzewcze zapewniające ogrzewanie pomieszczeń w budynku oraz dostęp ciepłej wody użytkowej. Niezawodność systemu pozwala na wieloletnie i bezproblemowe korzystanie z instalacji, która cechuje się wysoką wydajnością przez cały rok. Pompy ciepła pobierają energię z otoczenia, którą następnie wykorzystują do właściwego funkcjonowania. Najczęstszymi źródłami energii dla systemu tego typu są powietrze, grunt bądź wody gruntowe. Przy pomocy niewielkiej mocy elektrycznej pompa dostarcza ciepło do każdego pomieszczenia w budynku.

Uniwersalne pompy ciepła

Pompy ciepła Kraków powinny być maksymalnie dopasowane do potrzeb i możliwości obiektu. Urządzenie zamontowane może być w domu jednorodzinnym, firmie lub instytucji użyteczności publicznej. Niezależnie od rodzaju budynku, nasi fachowcy profesjonalnie zamontują instalację. Wybierając system tego typu, otrzymujemy gwarancję energooszczędnego rozwiązania, które znacznie obniży koszty ogrzewania budynku. Pompa ciepła nie wymaga budowania komina oraz pomieszczenia przeznaczonego na magazynowanie opału. Nie musimy martwić się zakupem odpowiedniego kotła oraz opału. Pompa ciepła jest systemem łatwym w obsłudze, nie wymaga posiadania szczególnych umiejętności. Wystarczy dopasować ustawienia regulatora do potrzeb użytkowników.

Ekologiczne pompy ciepła dla budynku

Pompy ciepła są przyjazne dla środowiska naturalnego, dlatego ich wybór wspierany jest przez wiele instytucji publicznych. Promowanie ekologicznych rozwiązań przyczynia się do zwiększania świadomości społeczeństwa odnośnie wykorzystywania energii odnawialnej. Jest ona doskonałą alternatywą dla znanych nam dotychczas paliw, które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Koszt zamontowania pompy ciepła może być znacznie obniżony, ponieważ wiele podmiotów oferuje pomoc i wsparcie w formie dofinasowania.  

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, maksymalnie dopasowując system oparty na pompie ciepła do potrzeb. Istotne są również możliwości budynku, jego wielkość oraz charakter pomieszczeń. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na wybranie optymalnego rozwiązania, które efektywnie dostarczać będzie wymaganą ilość energii cieplnej. Montaż pompy ciepła Kraków przebiega szybko oraz sprawnie, dysponujemy bowiem niezbędnymi narzędziami oraz zespołem wyszkolonych fachowców. Niezależenie od trudności, bez problemu poradzimy sobie z każdą realizacją.