Zadzwoń do nas+48 538 362 460

Inventim jest firmą, która działa na rynku od ponad 25 lat. Obok projektowania specjalizujemy się w zagadnieniach inżynierii środowiska w specjalizacji wentylacji, klimatyzacji, ciepłownictwa i chłodnictwa. A teraz podążając za zielonymi trendami rynku również w zakresie fotowoltaiki.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy bogate doświadczenie dotykając wielu zagadnień inżynieryjnych. Na co dzień zarówno od strony projektowej jak i realizacji mamy styczność ze sprawdzonymi jak i nowymi technologiami, których celem jest poprawa komfortu życia w Twoim domu i/lub zapewnienia komfortu pracy Twoich pracowników.

Naszą ofertę kierujemy do każdej firmy bądź osoby prywatnej, której zależy na poprawie jakości życia poprzez użytkowanie nowoczesnych instalacji w oparciu o niezawodne urządzenia.

Nasz zespół tworzą zaangażowani specjaliści śledzący trendy na rynku i szukający nowych rozwiązań. Ponadto od lat współpracujemy z zaufanymi biurami architektonicznymi i projektowymi czy firmami wykonawczymi. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia prac instalacyjnych, które oferujemy. Posiadamy doświadczonych i rzetelnych monterów.

Zawsze stawialiśmy na profesjonalizm począwszy od projektu, poprzez montaż, uruchomienie, a na usługach wykonywania przeglądów i serwisu kończąc.

Jeśli rozwijasz swoją firmę i rozbudowujesz zakład pracy. Jeśli potrzebujesz zapewnić komfort pracy swoim pracownikom. Jeśli po dniu pracy chcesz w swoim domu lub mieszkaniu oddychać czystym powietrzem, nie cierpieć z powodu upałów lub chłodu – skontaktuj się z nami, my się tym zajmiemy.

Oszczędź nawet do 90% kosztów rachunków!