Zadzwoń do nas +48 784 702 708

Inventim jest firmą, która działa na rynku od ponad 25 lat. Obok projektowania specjalizujemy się w zagadnieniach inżynierii środowiska w specjalizacji wentylacji, klimatyzacji, ciepłownictwa i chłodnictwa. A teraz podążając za zielonymi trendami rynku również w zakresie fotowoltaiki.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy bogate doświadczenie dotykając wielu zagadnień inżynieryjnych. Na co dzień zarówno od strony projektowej jak i realizacji mamy styczność ze sprawdzonymi jak i nowymi technologiami, których celem jest poprawa komfortu życia w Twoim domu i/lub zapewnienia komfortu pracy Twoich pracowników.

Naszą ofertę kierujemy do każdej firmy bądź osoby prywatnej, której zależy na poprawie jakości życia poprzez użytkowanie nowoczesnych instalacji w oparciu o niezawodne urządzenia.

Nasz zespół tworzą zaangażowani specjaliści śledzący trendy na rynku i szukający nowych rozwiązań. Ponadto od lat współpracujemy z zaufanymi biurami architektonicznymi i projektowymi czy firmami wykonawczymi. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia prac instalacyjnych, które oferujemy. Posiadamy doświadczonych i rzetelnych monterów.

Zawsze stawialiśmy na profesjonalizm począwszy od projektu, poprzez montaż, uruchomienie, a na usługach wykonywania przeglądów i serwisu kończąc.

Jeśli rozwijasz swoją firmę i rozbudowujesz zakład pracy. Jeśli potrzebujesz zapewnić komfort pracy swoim pracownikom. Jeśli po dniu pracy chcesz w swoim domu lub mieszkaniu oddychać czystym powietrzem, nie cierpieć z powodu upałów lub chłodu – skontaktuj się z nami, my się tym zajmiemy.

Oszczędź nawet do 90% kosztów rachunków!

  Pompa ciepła dla Twojego domu
  Ten formularz ułatwi nam dobór Pompy Ciepła. Prosimy o jego wypełnienie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na któreś z pytań, to je pomiń.
  DANE KLIENTA

  DANE BUDYNKU
  Typ Budynku
  Czy obiekt posiada garaż w bryle budynku?

  Rodzaj konstrukcji budynku
  Okna
  Izolacja dachu lub ostatniej kondygnacji
  Izolacja podłogi
  Rodzaj wentylacji

  SYSTEM GRZEWCZY
  Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej
  Ogrzewanie budynku
  Rodzaj ogrzewania oraz temperatura zasilania czynnika grzewczego
  Czy jesteś zainteresowany dofinansowaniem